banner1

Rüyada Eve Girmek

Yazan: admin | Nisan 28, 2011

rüyada görülen evin bir çok yorumu vardır. Evinde yeni bir oda yapan sağlığına kavuşur. Eğer evinde hasta yok ve rüyayı gören de bekar ise evlenir. Yahut evinde büyük kızı varsa onu evlendirip yeni yaptığı odaya koyar.
Bir kimse meçhul bir evin üzerine çıktığını görse o evin kıymeti şerefi nisbetince biriyle evlenir.
Bir kimse kendisini sadece kireçlenmiş ve diğer evşerden ayrı bir evde görse bununla beraber şerre işaret eden söz de söylese o ev kimsenin kabri olur.
Bir kimse kendisini muhkem bir evde hapsedilmiş ve kapısı üzerine kilitlenmiş görse veo ev de diğer evlerin ortasında olsa o kimse hayır ve nimete kavuşur.
Rüyada bir evi yüklenip onunla beraber yürüdüğünü gören kimse bir kadının nafaka ve idaresini üzerine alır. Evin kendisini yüklendiğini veya onunla beraber geldiğinigören kimsenin nafaka ve idaresi eşinin üzerinde olur. Evinin altından olduğunu görenin evinde yangın çıkar. Kendini küçük evden çıkıyor görse üzüntü ve gamdan kurtulur. Bir kimse bacasız bir evde olduğunu ve güneşin yahut ayın o haneye doğduğunu görse o yerden bir kadınla evlenir.
Bir kimse evinde çamurla sıvanmış geniş bir odanın olduğunu görse hâlbuki o evde öyle bir oda yok ise bu rüya o evde Saliha kadınların bulunduğuna yorumlanır.
Rüyada gördüğü evin altında su soğutacak bir yer olduğunu görmek ev sahibinin hilekâr bir insan olması ile yorumlanır. Eğer s oğutacak yer çamurdan yapılmış ise o kimsenin hilesi din hususundadır.
Rüyada demirden yapılmış bir ev görmek evlilik hayatının uzun ömürlü olmasına karanlık bir ev ise kötü ahlaklı bir erkeğe yorumlanır. Islak ve çamurlu bir eve girdiğini gören kimse o ıslak ve çamur nisbetinde üzülür fakat sonunda bu üzüntü ve kederden kurtulur.
Kendisini yeniden bir ev yapmak üzere temel atıyor olarak gören kimse büyük bir üzüntü isabet eder. evini olduğundan geniş görmek hayır ve nimettir.
Rüyada görülen ev kişinin dünyasıdır. Bundan dolayı bir kimsenin rüyada yeni sıvanmış bütün bölümleriyle yeni bie evinin olduğunu görmesi fakir ise zengin olmasına üzüntülü ise üzüntü ve kederden kurtulmasına yorumlanır. Sanatkar ise gördüğü evin güzelliği nisbetince şöhret ve servete ulaşır. Rüyayı gören günahkar vekusurlu ise tövbe ve istiğfar eder.
Evin genişliği rüya sahibinin dünyasının ilim vecömertliğinin genişliğine yorumlanır. Evin sıklığı yada darlığı rüyayı görenin cimriliğine, evin yeniliği amelinin yeniliğine evin mükemmeliği rüyayı görenin tedbirine ve evin sıvası dinindeki metanetine yorumlanır. Evin tamiri rüya sahibinin sevincine demirden ev ev sahibinin uzun ömrüne devlet ve servetine yorumlanır.
Bilinmeyen bir eve girmek ve orada ölüleri görmek o evin ahret evi olduğuna işarettir. Bilinmeyen bir eve girdiğini ve çıkmaya muktedir olmadığını gören kimse ölür.
Bir kimse evinden kızgın olarak çıktığını görse hapsedilir. Rüyada evine başkasının girdiğini görse evine giren adam sırrına vakıf olur.
Kendisinin yeni bir eve girdiğini ve evin sahibi veya evde oturanın da orada olduğunu gören kimse zengin ise zenginliği artar fakir ise zengin olur.
Eski bir eve girdiğini ve evinde üzerine yıkıldığını gören kimse akrabalarından bir mirasa kavuşur.
Billurdan bir evin üstünde otururken oradan düştüğünü ve kendisininde çıplak olduğunu gören kimse temiz bir aileden iyi bir insanla evlenir.
Bir adamın evi onun vücuduna nefsine ve şahsına yorumlanır. Zira ev kendisiyle kendisi de evle bilinir. Ev kişinin şerefi, şanı, çoluk çocuğunun barınağıdır.
Bazı yorumcular rüyada ev süpürmek üzüntü ve kederin gitmesine yorumlanır dediler. Bazılarıda rüyadaevin yıkılmasısahibinin ölmesidir dediler.
Bir kimse yeni bir ev yıktığını görse o kimseye keder ve üzüntü isabet eder.. bir ev yapsa yada satın aldığını görse o kimseye çok hayır erişir.
Bir kimse evinin odalarının yahut avlusunun yada bacasının bilnen miktarı üzerinde genişlediğini görse o kimsenin dünyaca halinin genişlemesine geçim ve nasibinin çok olmasına yorumlanır.

Bir önceki yazımız olan Şeytan nasıl kandırır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar

Konular: Rüya Tabirleri | Yorum Yok »

Yorumlar

  • Son Yazılar

  • Etiket Bulutu

    ara bozmak için büyü ara bozucu ara düzeltme büyüsü ağaç nasıl konuşur aış etme büyüsü aşk büyüsü aşkı güçlendirme büyüsü nasıl yapılır bağlama büyüsü birinden kurtulmak büyü belirtileri büyü bozma büyü bozmak büyülerden kurtulmak büyü yapmak için gereken şeyler büyüy bulmak dilek büyüsü dileğim hemen kabul olsun dolunayda yapılan büyü dua eşya ile büyü hafıza büyüsü istek büyüsü jüpiter büyüsü kabustan kurtulmak kaynana büyüsü kaynanamla aram nasıl iyi olur kaynanamla başım dertte kendine aşık etme büyüsü konusan ağaçlar kurşun dökmek ne işe yarar kötü büyüler kötü rüya görmemek için büyü kısmetini gör nazardan korunmak para için büyü rüyada kismetini görmek sevgi büyüsü siz sorun ağaç cevaplasın Tılsımlar unutma büyüsü unutmak için büyü uğurlu olmak için büyü uğursuzluktan kurtulmak çingene büyüsü şeytandan korunmak
  • Gelen Aramlar

  • hemen-sor-copy
    ask
    casus telefon