banner1

Rüyada Dudak Uçuklaması

Yazan: admin | Nisan 27, 2011

Rüyada görülen dudak rüya sahibinin kendisinin iftihar ettigi bir adamın yardımına ve anlatım kuvvetine veya kendisiyle şereflendigi dostuna yorumlanır.
Alt dudak üst dudaktan daha faziletlidir. Üst dudak rüya sahibinin dostu ve bütün işlerinde itimad ettigi kimsesidir. Alt ve üst dudaklarda meydana gelen olaylar yorumda anlattıgımız kimselere aittir.
Dudaklar eş, çocuk ve akraba yerine geçer. Dudaklarında sızı ve agrı oldugunu görmek dostların işlerinin geregi gibi gitmedigine yorumlanır.
Eger alt dudagı kesilmiş olursa işlerinde yardımcısı bulunan kimse onun yanına ugramaz. Üst dudagının yerinden ayrıldıgını gören kimsenin nimeti elinden gider. Alt dudagının ayrıldıgını gören kimsenin eşi ölür veya onu boşar. Eger üst dudagını yarılmış ve iki parça görse dudagına nisbet edilen bir şey iki olur. Eger yarılmış olan dudagının iyileşmiş oldugunu görse o kimsenin iki dostu onun işlerinde arzusuna uyarlar. Yarılmış olan dudagının kesildigini görse o iki dostu ondan ayrılırlar.
Dudak adamın kuvveti süsü ve yakınlarıdır. Rüyada görülen dudak hastalıklardan şifa bulmayı da çagrıştırır. Dudaklar bazan da kapıcılara kapılara ve kilitlere bazan da ilim,hidayet ,yemek ,içmek isevinç ,keder ve sırları gizli tutmaya yorumlanır.
Dudakların incelendigini ve kırmızılıgı,düzgün söze dogru yola ve yiyilip içilecek şeylerin güzel ve hoş olmasına yorumlanır.

Bir önceki yazımız olan Şeytan nasıl kandırır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar

Konular: Rüya Tabirleri | Yorum Yok »

Yorumlar

  • Son Yazılar

  • Etiket Bulutu

    ara bozmak için büyü ara bozucu ara düzeltme büyüsü ağaç nasıl konuşur aış etme büyüsü aşk büyüsü aşkı güçlendirme büyüsü nasıl yapılır bağlama büyüsü birinden kurtulmak büyü belirtileri büyü bozma büyü bozmak büyülerden kurtulmak büyü yapmak için gereken şeyler büyüy bulmak dilek büyüsü dileğim hemen kabul olsun dolunayda yapılan büyü dua eşya ile büyü hafıza büyüsü istek büyüsü jüpiter büyüsü kabustan kurtulmak kaynana büyüsü kaynanamla aram nasıl iyi olur kaynanamla başım dertte kendine aşık etme büyüsü konusan ağaçlar kurşun dökmek ne işe yarar kötü büyüler kötü rüya görmemek için büyü kısmetini gör nazardan korunmak para için büyü rüyada kismetini görmek sevgi büyüsü siz sorun ağaç cevaplasın Tılsımlar unutma büyüsü unutmak için büyü uğurlu olmak için büyü uğursuzluktan kurtulmak çingene büyüsü şeytandan korunmak
  • Gelen Aramlar

  • hemen-sor-copy
    ask
    casus telefon