banner1

Rüyada Deveye Binmek

Yazan: admin | Nisan 25, 2011

Rüyada görülen erkek deve üzüntüdür. Bindigi deve saf arap devesi ise hacca gider. Eger yolda deveden inse hasta olur,yahut yolculugu kendisi için çabuk olur. Sonra hastalıgından kurtulur ve amacına kolaylıkla erişir.
Devenin kendisine hamle yaptıgını gören kimseye üzüntü veya hastalık gelir ,yahut akılsız bir adam tarafından düşmanlıga ugrar.
Erkek bir devenin kendisine zahmet verdigini gören kimse o zahmet miktarınca bir düşman tarafından üzüntü ve kedere girer.
Bir takım develer satın aldıgını gören kimse kendisine itaat etmeleri için düşmanla iyi geçinir. Onlardan birisine bindigini görse yolculuga çıkar. Tüyleri dökülmüş bir erkek deveye bindigini görse düşmanına galip gelir.
Devenin yününü aldıgını gören kimsenin elin devamlı olmayan mal geçer.
Deveyi kendi bostan ve duvarında gören kimse için hayır ,bereket ve sevince yorumlanır.
Bir devenin arkasından düştügünü gören kimse fakir olur.
Erkek deveyi bogazlayıp kurban ettigini gören kimse rahata kavuşur ve düşmanını kahreder.
Deveden düşen kimseye fakirlik gelir. Devenin bir kimseye ayagıyla vurdugunu gören hasta olur.
Rüyada bir dişi deveye sahip oldugunu gören kimsenin sonu güzel olur, din ve dünyaca selamete erer. Bir takım erkek develere sahip olmak bazan çirkin emellere yorumlanır.
Erkek deve kine ve bir zaman sonra olsa dahi intikam almaya ve gayet sabırlı birisine yorumlanır. Bazan da erkek deve acele yapılması istenen bir şeyin gecikmesine işarettir.
Kocası olmayan bir kadın deveye bindigini görse evlenir. Kocası kaybolmuşsa geri döner.
Evinde bogazlanmış olan devenin eti ayrılmış veya organları dagılmış ise bu deve ölenin mirası olur.
Eger deve şehrin meydanlıgında yahut insanlardan bir cemaatın arasında olursa bu adam hamle yapıp öldüren veya ölen birisidir. Sag deveyi derisi yüzülmüş olarak gören vazife veya memuriyetinden azledilir. Yahut malı elinden alınır.
Bir kimse rüyada devenin kendisini bogazladıgını ,bir yerini kırdıgını yahut ,yedigini görse bu durum miktarınca rüya sahibinin çekecegi elem ve ıstıraba yorumlanır.
Dişi bir deveden süt sagdıgını gören kimseye devlet tarafından mal isabet eder. kan sagdıgını görene haram mal isabet eder.
Dişi bir deve veya başka bir şeyin kendi ayagını çignedigini gören kimseyi güçlük ve korku erişir. O kimse işçi ve memur ise onun bir şeyi zimmetine almasına yorumlanır. Dişi devenin derisinden bir şeye sahip oldugunu gören kimsenin eline mal geçer.

Bir önceki yazımız olan Şeytan nasıl kandırır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar

Konular: Rüya Tabirleri | Yorum Yok »

Yorumlar

  • Son Yazılar

  • Etiket Bulutu

    ara bozmak için büyü ara bozucu ara düzeltme büyüsü ağaç nasıl konuşur aış etme büyüsü aşk büyüsü aşkı güçlendirme büyüsü nasıl yapılır bağlama büyüsü birinden kurtulmak büyü belirtileri büyü bozma büyü bozmak büyülerden kurtulmak büyü yapmak için gereken şeyler büyüy bulmak dilek büyüsü dileğim hemen kabul olsun dolunayda yapılan büyü dua eşya ile büyü hafıza büyüsü istek büyüsü jüpiter büyüsü kabustan kurtulmak kaynana büyüsü kaynanamla aram nasıl iyi olur kaynanamla başım dertte kendine aşık etme büyüsü konusan ağaçlar kurşun dökmek ne işe yarar kötü büyüler kötü rüya görmemek için büyü kısmetini gör nazardan korunmak para için büyü rüyada kismetini görmek sevgi büyüsü siz sorun ağaç cevaplasın Tılsımlar unutma büyüsü unutmak için büyü uğurlu olmak için büyü uğursuzluktan kurtulmak çingene büyüsü şeytandan korunmak
  • Gelen Aramlar

  • hemen-sor-copy
    ask
    casus telefon