banner1

Rüyada Çoban Olmak

Yazan: admin | Nisan 23, 2011

Rüyada görülen çoban halkın büyükleridir. Çobanı görmek şanın yüceligine ,insaf ve adaletle davranmaya yorumlanır. Koyun sürüsünü otlatırken bir hayvanını kurdun kaptıgını ve ötekilerin de kaçtıgını görmek o yerden hükümetin zulmünden dolayı halkın kaçtıgına delalet eder. Danyal (a.s) diyor ki ; koyun çobanlıgı ettigini gören hayır ve menfaate nail olur. Beygir çobanlıgı memuriyete ,merkep çobanlıgı berekete ve hacca gitmeye delalet eder.
Rüyasında çoban olup hayvan sürülerini güttügünü gören bir memuriyete girer; bir çobanla konuştugunu görmek bir iş bulmak için bir yere başvurduguna ,veya işinden ayrılıp başka bir işe girecegine delalet eder. sürülerini otlatırken bir agaca yaslanıp kaval çaldıgını gören ,veya bir çobanın çaldıgı kavalı dinleyen; ölümünü beklemedigi bir kimsenin ani ölümünden dolayı onun mirasına konar.
Başka bir yorumcuya göre; rüyasında çoban olup koyun güttügünü görmek bulundugu işte baş olacagına ,çoban olup kaval çaldıgını görmek, emrinde bulunanlara veya arkadaşlarına hayrı dokunacagına ,koyunları sürerek köye getirdigini görmek bulundugu yer halkı tarafından sevildigine işaret eder.

Bir önceki yazımız olan Şeytan nasıl kandırır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar

Konular: Rüya Tabirleri | Yorum Yok »

Yorumlar

  • Son Yazılar

  • Etiket Bulutu

    ara bozmak için büyü ara bozucu ara düzeltme büyüsü ağaç nasıl konuşur aış etme büyüsü aşk büyüsü aşkı güçlendirme büyüsü nasıl yapılır bağlama büyüsü birinden kurtulmak büyü belirtileri büyü bozma büyü bozmak büyülerden kurtulmak büyü yapmak için gereken şeyler büyüy bulmak dilek büyüsü dileğim hemen kabul olsun dolunayda yapılan büyü dua eşya ile büyü hafıza büyüsü istek büyüsü jüpiter büyüsü kabustan kurtulmak kaynana büyüsü kaynanamla aram nasıl iyi olur kaynanamla başım dertte kendine aşık etme büyüsü konusan ağaçlar kurşun dökmek ne işe yarar kötü büyüler kötü rüya görmemek için büyü kısmetini gör nazardan korunmak para için büyü rüyada kismetini görmek sevgi büyüsü siz sorun ağaç cevaplasın Tılsımlar unutma büyüsü unutmak için büyü uğurlu olmak için büyü uğursuzluktan kurtulmak çingene büyüsü şeytandan korunmak
  • Gelen Aramlar

  • hemen-sor-copy
    ask
    casus telefon