banner1

Rüyada Birşeyi İkiye Bölmek

Yazan: admin | Mayıs 2, 2011

Rüyada birini belinden ikiye bölündüğünü görmek, öldürmek gibi yorumlanır.
Bazı yorumculara göre; bir kimsenin kendisini belinden ikiye bölündüğünü görmek, üç şekilde yorumlanır: rüyayı görenle biri arasında kavga var ise onu ortadan kaldırmıştır. Eğer kendisine saldıran bir düşman varsa ona karşı üstünlük elde eder. Hayır veya şer bir işin olup olmayacağını bekliyorsa o iş olur.
Belinden ikiye bölünmüş olarak denize atılıp sular üzerinde yüzdüğünü görmek, hükümete bir iş için şikayet edilip rüya sahibinin iyiliğine olarak o işin sonuçlanmasına; belinden kesilip bir yere asıldığını veya bir yere bırakılarak herkesin görmesi için sergilendiğini görmek, o yer mahkemesinin bir davayı bitirmesine delalet eder. Belinden ikiye bölünüp bir yere asıldığını görmek, ün sahibi olmaya işarettir.

Bir önceki yazımız olan Şeytan nasıl kandırır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konular: Rüya Tabirleri | Yorum Yok »

Yorumlar

  • Son Yazılar

  • Etiket Bulutu

    ara bozmak için büyü ara bozucu ara düzeltme büyüsü ağaç nasıl konuşur aış etme büyüsü aşk büyüsü aşkı güçlendirme büyüsü nasıl yapılır bağlama büyüsü birinden kurtulmak büyü belirtileri büyü bozma büyü bozmak büyülerden kurtulmak büyü yapmak için gereken şeyler büyüy bulmak dilek büyüsü dileğim hemen kabul olsun dolunayda yapılan büyü dua eşya ile büyü hafıza büyüsü istek büyüsü jüpiter büyüsü kabustan kurtulmak kaynana büyüsü kaynanamla aram nasıl iyi olur kaynanamla başım dertte kendine aşık etme büyüsü konusan ağaçlar kurşun dökmek ne işe yarar kötü büyüler kötü rüya görmemek için büyü kısmetini gör nazardan korunmak para için büyü rüyada kismetini görmek sevgi büyüsü siz sorun ağaç cevaplasın Tılsımlar unutma büyüsü unutmak için büyü uğurlu olmak için büyü uğursuzluktan kurtulmak çingene büyüsü şeytandan korunmak
  • Gelen Aramlar

  • hemen-sor-copy
    ask
    casus telefon