banner1

Rüyada Akrep Sokması

Yazan: admin | Nisan 15, 2011

Rüyada akrep görmek el ve dilinden hiçbir kimsenin selamette olmadıgı; söz götürüp getiren bir kimse sebebiyle meydaba gelecek üzüntü ve kedere işeret eder.
Bazı yorumculara göre çok zehirli akrep rüya sahibine gelecek maldır. Bunu öldürmek ise,rüya sahibinin elinden çıkacak ce tekrar eline geçecek bir maldır. Akrebin sokması rüya sahibinin eline geçecek ve devamı olmayan bir maldır. Bir kimseye rüyada akrebin vurması o kimseye düşmanını gıybet etmesine ve akrebin vurmasından meydana gelen acı nisbetince o kimseye bir fenalık erişmesine işaret eder.
Bir kimsenin evinde akreplerin yanması o kimsenin düşmanlarının ölmesine delalet eder. Akrebi yatagı üzerinde görse o akrep onun düşmanı ve kazancı hakkında da üzüntü ve kederdir.
Akrebi gördügünü ancak kendisini sokmadıgını ve akrepten de korktugunu görse düşmanı o kimseyi gıybet eder. Ve onun diline düşer. Akrepten korkmadıgını görse o akrep kendisini gıybet etmeyen ve kendisine bir zarar eriştiremeyen bir düşmanıdır. Rüyada bir akrep öldürdügünü gören kimse düşmanına karşı zafer kazanır.
Riyada akrep soktugunu görmek dülmanının kendi aley6hinde söz söyledigine ve ondan zarar görecegine;bir şey görüp onu akrep olmadıgı halde akrep sanan düşman olmadıgı halde birisini kendisine düşman zannettigine işarettir.

Bir önceki yazımız olan Şeytan nasıl kandırır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar

Konular: Rüya Tabirleri | Yorum Yok »

Yorumlar

  • Son Yazılar

  • Etiket Bulutu

    ara bozmak için büyü ara bozucu ara düzeltme büyüsü ağaç nasıl konuşur aış etme büyüsü aşk büyüsü aşkı güçlendirme büyüsü nasıl yapılır bağlama büyüsü birinden kurtulmak büyü belirtileri büyü bozma büyü bozmak büyülerden kurtulmak büyü yapmak için gereken şeyler büyüy bulmak dilek büyüsü dileğim hemen kabul olsun dolunayda yapılan büyü dua eşya ile büyü hafıza büyüsü istek büyüsü jüpiter büyüsü kabustan kurtulmak kaynana büyüsü kaynanamla aram nasıl iyi olur kaynanamla başım dertte kendine aşık etme büyüsü konusan ağaçlar kurşun dökmek ne işe yarar kötü büyüler kötü rüya görmemek için büyü kısmetini gör nazardan korunmak para için büyü rüyada kismetini görmek sevgi büyüsü siz sorun ağaç cevaplasın Tılsımlar unutma büyüsü unutmak için büyü uğurlu olmak için büyü uğursuzluktan kurtulmak çingene büyüsü şeytandan korunmak
  • Gelen Aramlar

  • hemen-sor-copy
    ask
    casus telefon